Добре дошъл(а) в SmyleBG!
Регистрацията е препоръчителна за да ползвате екстрите както и пълната функционалност на сайта и отнема само минута!
Моля прочетете и спазвайте правилата ни при регистрацията си за да бъде всичко на ред занапред!
Като гост виждате само 2% от съдържанието на форума!
Заповядайте при нас!
ИндексHomeВъпроси/ОтговориРегистрирайте сеВход
Начало
Полезни
Профил
От форума
Администрация

Share | .

Кандидатствай за Редактор!

Предишната тема Следващата тема Go down 

Полезни ли сме ви?
Да, разбира се!
100%
 100% [ 2 ]
Не особенно!
0%
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 2

АвторСъобщение
SmyleBG
✰✰✰✰✰✰
✰✰✰✰✰✰

Брой мнения : 153
Последно влизане : 23.05.2013
Местожителство : BG

ПисанеЗаглавие: Кандидатствай за Редактор!   Сря 29 Май - 9:05:38

Здравейте, тук може да кандидатствате за част от нашия екип с ранг Редактор!

Това е аналогичната на Модератор титла, мисля че тези от вас които са тук за кандидатстване
са наясно със задълженията и правата на Модераторите, защото ако не сте - няма смисъл да се пробвате!

Накратко - ако искате да станете Редактор при нас, посочете в тази тема:

1. Наясно ли сте какво е естеството на вашата дейност като такъв(а)?
2. Били ли сте преди на подобен пост, къде и колко време?
3. Защо проявявате интерес към поста в нашия форум?

След подаването на данните тук отидете в групата от[You must be registered and logged in to see this link.] и заявете участие от бутона "Присъединете се към групата"

Кандидатурата на всеки(а) от вас ще бъде внимателно разгледана и независимо дали сте или не сте одобрен(а)
ще бъдете уведомени за това под вашия пост в тази тема! Отказани кандидатури не могат да се оспорват или повтарят това ще ви донесе само вреда. Очакваме ви!

С уважение: ✔SmyleBG™ - All Rights Reserved!®

_____________________________________________________________________________________
Покрепяйте ни всеки ден [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
Ето и нашата статистика на посещенията за последните 24 часа [You must be registered and logged in to see this link.]

Последната промяна е направена от SmyleBG на Вто 18 Юни - 4:05:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://smyle.board.st
TheSolid

✰

Брой мнения : 3
Последно влизане : 31.05.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатствай за Редактор!   Пет 31 Май - 12:22:36

Накратко - ако искате да станете Редактор при нас, посочете в тази тема:

1. Наясно ли сте какво е естеството на вашата дейност като такъв(а)?
2. Били ли сте преди на подобен пост, къде и колко време?
3. Защо проявявате интерес към поста в нашия форум?
===========================================================
Към 1. Да, наясно съм какво ще е естеството на моята дейност като Редактор
Към 2. Бил съм и преди на подобен пост, да, къде бих искал да споделя само с екипа а по отношение на колко време бях там - 3 г.
Към 3. Проявих интерес към поста в нашия форум защото от перфектния дизайн и изключително грамотно и старателно написаните постове останах с страхотно впечатление и се надявам да стана част от това бижу скоро! Стила е авторски не съм виждал нито един форум в тази система с подобен, нали?!

Решение на екипа:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down

Кандидатствай за Редактор!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1